Пострибайко

Зайчик «Пострибайко» живе у лісі разом зі своїми братиками та сестричками. Він знає усю лісову спільноту і часто приходить до друзів в гості, попити запашного трав’яного чаю.

Найсмачніший чай в усьому лісі готує мудра сова. Вона знає чи не усі тутешні трави і їх цілющі властивості. Навіть книжку має, де про них написано і до кожного рецепт чаю додається. «Чарівну книгу», як її називають лісові мешканці, сова отримала від бабусі. Подейкують, що книга, передавалася з покоління в покоління, вже років сто. Тож, якщо когось голова болить чи животик – одразу до мудрої сови біжать по допомогу.

А ще зайчик має одного незвичного друга, точніше подругу, бабусю Настусю, яка мешкає край села, найближче до лісу. Бабуся – дуже добра і завжди підгодовує лісову братію взимку. Лосям сіль і сіно приносить, синичкам – шматочки сала на дерева розвішує, іншій дрібноті – сушену калину, горішки та зерно. Взимку бабусю Настусю всі відвідують, а влітку рідко хто забігає, бо влітку до бабусі приїздять галасливі онуки. І лише «Пострибайко» щоразу приходить у гості. Він чекає, поки бабуся піде поратися на городі, а онуки в той час – на подвір’ї своїми справами займаються. Щоразу, бачачи зайчатко, Настуся посміхається та простягає йому соковиту морквинку.

Однієї зими, коли бабуся залишається сама, вона захворіла і кілька днів навіть з хати не виходила. На сполох забив саме «Пострибайко» і всі звірі поспішили Настусі на поміч. В бабусі боліла голова, вона кашляла та мала гарячку. Мудра сова одразу зрозуміла в чому справа та приготувала пацієнтці вузлик з лікувальними травами. Кілька днів Настуся лікувалася запашним чаєм і хвороба відступила, а всі звірі знову отримали смачні гостинці.

2 comments for “Пострибайко

 1. Юлія
  2017-04-16
  Відповіcти

  Доброго вечора! Скажіть будь ласка, яка ціна майстер-класів? це тільки для дітей чи можна і для дорослих? Яка ціна виїзного майстер-класу і як це відбувається?

  • admin
   2017-11-13
   Відповіcти

   Доброго дня,Юлія.Дякую вам за запитання)). Отож,ціна на майстер-клас коштує 70 грн. Виїздні майстер-класи проводимо за тією ж ціною. Лише ви оплачуєте дорогу до вас. Мінімальна кількість людей для виїздної події = 10 чоловік. Вік від 4 до 104 )))).Будемо раді урізноманітнити ваше свято. Гарного вам дня.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *