“Легенди марципановго лісу”. Чарівна квітка

Древні карпатські ліси наповненні безліччю магічних істот, легенд та чарів. І далеко не всі вони бажають людині добра. Русалки у річках та озерах чекають своїх коханих аби залоскотати їх до смерті та забрати у свій підводний полон. Потерчата заваблюють світляками у погибель на болота. Нявки, в образі коханих, заводять у лісову гущу, звідки блуд не дасть вийти. А лісовик розставляє пастки для тих, хто не шанує лісу.

І серед всього цього різноманіття є дещо настільки рідкісне та заворожуюче, що трапляється ще рідше, ніж казкова рута. Квітка, що дарує успіх, приносить кохання, здійснює мрії – марципановий цвіт. Дивовижна квітка розквітає тільки раз у рік, в ніч на Івана Купала. Вона пахне марципаном так, що навіть крильця нічних метеликів вбирають солодкий аромат , її листя розквітає усіма кольорами райдуги і сяє відблиском місяця у повні. Древню магію стережуть усі казкові герої лісу. Арідник грає на сопілці далеко-далеко в горах аби відволікти мандрівників своєю музикою. Русалки, чугайстри, нявки, відьми і потерчата оточили цвіт стіною. Тож  аби хоч глянути на квітку, доведеться подолати цілу їхню армію.

Проте, навіть обійшовши лиху сторожу, відчайдухи, які наважились ризикнути усім, зіштовхнуться з істотою, чия врода зупиняє серце та забирає душу, — лісовою мавкою. Їй тисячі років, як цьому лісу і щороку вона перероджується знову, разом з чарівною квіткою. Її волосся золоте, як колоски жита, губи червоні, як стиглі кетяги калини, а зеленкувато-блакитні очі заворожують, як безодня Синевиру. Їй могутність настільки велика, що навіть стихії їй підкоряються, а зорі гаснуть від її погляду.

Марципановий цвіт дарує життя не лише мавці, він сповнює чарівною силою усіх магічних істот лісу, тому вони бережуть його, як і сам ліс. Людину ж він нагородить міцним здоров’ям, сміливця чекатиме успіх у всіх починаннях, кохання оселиться у його серці і марципановий цвіт освітить його дорогу до мрії. Проте, за тисячі років жоден з легенів не зміг зірвати квітки чи хоча б мигцем глянути на неї. Тому легенда забулась і люди перестали вірити у магію та чарівних лісових істот. Проте, їх підтримує не наша віра, а марципанова квітка, яка знову розквітне, як і тисячі років поспіль.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *